20 Temmuz Yeniayı - Bıktım Oynamıyorum! - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

20 Temmuz Yeniayı – Bıktım Oynamıyorum!

20 Temmuz tarihinde Yengeç burcunun 28 derecesinde, Balzamik ay fazının devam eden etkisi altında ve Satürn’e tam karşıt olacak şekilde bir Yeniay meydana gelecek. Normalde yeniay/dolunay yazıları pek yazmasam da 20 Temmuz’daki gökyüzüne kayıtsız kalmak zor görünüyor.

4 tutulma atlattık 2020 başında beri… Ancak bireysel düzlemde bir şeylerin bizler için gerçekten dönüşmeye başlamasının start ateşidir bu Yeniay. Şu ana kadar olan olaylar daha toplumsal bazda olurken bizler kırılmadan, esnemeye çalışarak yeni şartlara ayak uydurmaya çalıştık. 4 tutulma dile kolay! Ancak bu Yeniay ile birlikte yeni hayat koşullarımız ile ilgili bireysel gerçekleri anlamak zorunda kalacağız. Kaçacak yer yok maalesef!

Kısa kısa ve özet bir şekilde olası durumları sizlere maddeler halinde yazacağım:

  • Sizleri sömürdüğünü bildiğiniz ama günlük düzlemde ses etmeden gidip geldiğiniz işiniz bu dönemde iyice sinirinizi bozabilir ve bu belirsizlik içinde kendinize yeni bir yön çizmek amacı ile işinizden ayrılabilirsiniz.

 

  • Evliliklerde para ve aldatılma sebepli ayrılıklar olabilir. Bu ayrılıkların çok azı “anlaşmalı boşanma” olacaktır. Nafaka ve özellikle velayet konuları ön plana çıkacaktır. Dava sayılarında artışlar…

 

  • Anlamsız hissetme, boşluk, değersizlik ya da kendini çok değerli bulma gibi dramatik duygu değişiklikleri…

 

  • Eris S pozisyonda ve Yeniay’ın 2 gün sonrasında retro hareketine başlayacak. Ay da balzamik durumda anın haritasında. Fesatlık, arkadan dönen işler, hırsızlık haberleri. Kin ile kalkan zarar ile oturacak.

 

  • İhanet. İhanete uğrama, ihanet etme. Politikacıların ihaneti. Ordu içi ihanet haberleri. Yeni bir tutuklanma dalgası gündeme gelebilir. Vatana ihanet edenlerin ifşası.

 

  • Ülke olarak ambargo(lar) yiyebiliriz. Ekonomi el – cacık. Toplumda huzursuzluk ve bölünme.

Güzel şeyler de var! Mesela şarap yapımı, sirke yapımına başlamak, konserve, turşu kurmak, için oldukça uygun zaman! Zaten yakında hepsine bolca ihtiyacımız olacak gibi 😊

Sevgiler,

Laden – 14.07.2020

Yorum yok

Yorum Yaz

May 2020 Planetary Movements & Astrological Effects Sonraki Yazı