30 Ağustos Yeni Ayı - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

30 Ağustos Yeni Ayı

Disiplinli ve duygusal olacağımız Eylül ayına Başaktaki stelyumlu 30 Ağustos yeni ayı etkisinde başlıyoruz. Merkür, Juno, Ay, Güneş, Mars ve Venüs Başak burcunda yan yana! Merkür ve Juno yeni ay anında Başak burcunun ilk 3 derecesinde bizleri özellikle ilişkilerimiz konusunda obsesif davranışlar, düşünceler ve ilişkiler konusunda uyarıyor. Ayrıca Chiron aslında rahat ettiği 9. evdeki bu birlikteliğe 150’lik yaparak ilişkilerimiz, iletişim şeklimiz, karakterimiz ve ruhumuzda şifalandırıcı ani dönüşümler yaşayabileceğimizi gösteriyor.

Venüs’ün Zosma yıldızı ile kavuşumu hem ilişkilerimizde hem de parasal konularda gol yiyebileceğimiz ve günün sonunda kendimizi kurban edilmiş hissedebileceğimiz konusunda uyarıyor bizleri. Ancak kurban edilen var ise kurban eden de vardır! Hak hukuk yemek, sevgimizi göstermek konularında ezici davranmaktan da çekinmeye özen göstermeliyiz. Bu geçici transitten kendimizi EZDİRMEDEN ve sevdiklerimizi EZMEDEN farkındalıkla çıkalım. Merkür ve Marsın Başaktaki kavuşumu kendimizi ve etrafımızdakileri ELEŞTİRMEYE fazlaca yatkın olacağımızı gösteriyor. Özellikle iş hayatımızda kişilere ve durumlara karşı sağduyulu davranalım. Yeni Ay Başak’ta gerçekleşeceği için mükemmeliyetçiliğimiz tavanda iken hoş görümüz diplerde olacak. Gözünün üzerinde kaşın var diye birikmiş hesaplarınızı yersiz zamanlarda patlatmayın.

Mars 3 Ekim’e kadar Başak burcunda. Tatil bitti, herkes iş başına!

Sevgiler,
Laden

Yorum yok

Yorum Yaz

May 2020 Planetary Movements & Astrological Effects Sonraki Yazı