Ağustos Ayı’na Genel Bakış - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Ağustos Ayı’na Genel Bakış

Güzel haberler ile başlayalım. Bu ay nispeten de olsa biraz ruhumuz hafifleyecek ve Yaz’ın keyfini çıkarabilme konusunda daha başarılı olabileceğiz. Jüpiter’in Mars ve Güneş ile olan uyumlu açıları özellikle kendimiz ile ilgili konularda yardım, rahatlık ve destek veriyor. Ailevi konularda da bulanık durumlar var ise ufak tefek açılmalar, yaşlılardan gelebilecek güzel haberler, netleşmeler yaşanabilir. Özellikle aile içerisinde bir süredir konuşulamayan konular var ise Neptün Merkür arası güzel açılar ile bunları güzel bir şekilde ifade etme fırsatı bulabiliriz. Ay da Neptün’e destek vererek duygularımızı daha ılımlı ifade edebileceğimizi gösteriyor. Aynı şekilde Chiron’un Güneş ve Merkür ile ılımlı duruşu ilişkiler, flörtlerimiz konusunda destekçi. Hele hele Juno flörtü seven Aslan Burcunda ve Jüpiter’e tatlı tatlı göz kırpar iken eskide kalan ilişkileri sistemimizden sallayıp yenilere kapı aralamak için harika zamanlar! Yalnız burada dikkat! Uranüs’ün sert açıları eski sevgilinizi unutayım derken yerine yeni bir manyak getirebilir 😊 Jüpiter’in bu anlamda Retro olduğunu ve destek oranının ileri hareketine göre daha az olduğunu da aklımızın köşesinde tutmalıyız tabi. Juno ve Eris arasındaki olumlu açı bu anlamda çöpçatanlık işlerinde başarılı denkleşmeler olabileceğini de gösterebilir. “Bıktım artık bu yalnızlıktan!” diye isyanınız var ise eş dost üzerinden gelen “Biri var tanışsana” önerilerini kulak arkası etmeyin derim.
Gelelim biraz daha dikkat etmemiz gereken durumlara. Özellikle Uranüs gezegeninin sert açılı etkilerini paylaşmıştım. https://sageastrologyacademy.com/uranos-kokan-mars-aslanli-yeni-ay/
Retro Jüpiter ve Neptün karesi bireysel gündemlerimiz ile ailemizin oluşturduğu gündemler arasında sıkışıp kalmamıza, bu ikisi arasındaki dengeyi kurma konusunda zorlanmamıza sebep olabilir. Ailemizden kaynaklı zorunluluklar yüzünden kendimize yönelemeyince gerilebiliriz. Ya da aile içinden bir kadın (özellikle kız kardeş ilişkilerine dikkat) üzerinden gelebilecek bazı söylemler sinirlerimizi bozabilir. Satürn GAD ve Pluto 2. Evdeki stelyumlarına Retro devam ederken kemerlerimizi sıktıkça sıkıyoruz! 8. Evdeki Hades iflaslar ve batık haberlerinin devamına sebep olacaktır. Evliliklerde takıntı kaynaklı duygusal iniş çıkışlara dikkat edilmelidir. İş hayatında çalışmamızı titizlikle devam ettirmemiz fayda getirecektir. MC’nin Başak’ta olması detaylara özen göstermemizi telkin ediyor bizlere. Bunu yaparak 6. Evden MC’ye gelen Uranüs 120liğini faydamıza kullanabiliriz. Bu da iş arkadaşlarımız ile olan diyaloğumuzda bizlere kolaylık sağlayacaktır.
Herkese güzelliklerle dolu bir ay dilerim.
Sevgiler,
Laden
Zafer Özyiğit Karma Astroloji Akademisi

Yorum yok

Yorum Yaz

May 2020 Planetary Movements & Astrological Effects Sonraki Yazı