Güzel Günler Kapıda! - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Güzel Günler Kapıda!

21 Aralık 2020 gökyüzü konumu ile alakalı bazı ek öngörülerde bulunmak istiyorum.

Öncelikle Güney yarım küre genelinde yerleşmiş ülkelerde, çok ciddi dönüşümlere mahal verecek olaylar meydana gelecek.

Okült ve ezoterik bilgilerin kötüye kullanımı ve halkların etki altına alınmaya çalışılması ile karşı karşıya çalışacağız. Bu anlamda herkesin bildiği ibadet/meditasyon/koruma teknikleri ile kendini ve ailesini koruma altına alması faydalı olacaktır. 

Tuhaf aşk ilişkilerinde artışlar meydana gelirken Dünya üzerinde dulluk oranlarında ciddi yükselme yaşanacak. Evliliklerde aldanma ve aldatılmalar artacak. Aslında “ilişki yaşama şekilleri” dönüşüyor.

İnsanların gaddarlaşması, toplumların öfkesi ayyuka çıkarken planlı kötülükler ile halklar galeyana getirilmeye çalışılacak.

Yalnız bu süreçte güç sahibi insanların kayıpları, acı ve üzüntüleri de artacaktır. Bolca skandal haberler duyacağız. Dünya halklarından saklanan birçok bilgi ayyuka çıkacak. Uzay/zaman konularında saklanılan konular daha fazla saklanamayacak hale gelecek.

Bu süreçte bazı insanlar inanılmaz derecede zenginleşecek.

Gökyüzü aslında basitçe şunu söylüyor: Düşünce gücünün önemi anlaşılacak.

Büyük maddi, manevi sıkıntılar ve kayıplar sonrasında bilgi en önemli hazine olacak. Güçlü insan demek bilgili insan demek olacak. İnsanlık kolektif düşünce gücü ile daha iyiye ulaşılabileceğini, birebir deneyimleyerek görecek. Hayatlarımızda eş zamanlılıklar daha da artarken sezgilerimizin çok daha keskinleştiğine şahit olacağız.

Dünya hiçbir zaman yaşaması kolay bir yer olmadı, bundan yüzyıllar öncesinde de sorunlar vardı bundan sonrasında da olacak!

Ancak insanlık ciddi bir uyanışa geçiyor!!! Bu, göz ardı edilemeyecek kadar önemli ve dönüştürücü bir etkidir!

Bu süreçten en zararlı çıkacak kişiler ve yapılar ancak ve ancak eski düşünce kalıplarına dört elle sarılmaya devam edenler olacaktır.

Esneyen, bilgiye yönelip değişime açık olanlar için çok aydınlık zamanlar kapıda!

Sadece biraz daha sabır sevgili dostlar, endişelenmeden, panik yapmadan, sevdiklerinize sarılıp aydınlanmaya geçiş için hazırlanın! Sahip kıran ile ilgili detaylı yazıma ulaşmak için ltf TIKLAYINIZ.

Sahipkıran ile ilgili videoma ulaşmak için ltf TIKLAYINIZ.

Sevgiler,

Laden – 03.12.2020

 

 

Yorum yok

Yorum Yaz

May 2020 Planetary Movements & Astrological Effects Sonraki Yazı